09:05, 17 червня 2017 р.
Мешканцям Хмельниччини виплатять майже 70 мільйонів гривень невикористаної субсидії
Для отримання коштів необхідно буде написати заяву.
За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, у Хмельницькій області скористалося житловою субсидією 265 тис, сімей.
Підприємствами з газо- та електропостачання передано структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки на 117707 осіб, які мали на рахунках зекономлені суми невикористаної субсидії на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.
Орієнтовна сума частини невикористаної субсидії, яка підлягатиме монетизації, складатиме близько 68.3 млн. гривень.
З метою інформування населення щодо отримання частини невикористаної суми субсидії готівкою за домовленістю з ПАТ «Хмельницькобленерго», ТОВ «Хмельницькгаз збут», ДП ПАТ «Шепетівкагаз» в платіжних повідомлення тих абонентів, в яких була невикористана сума субсидії, буде зазначено інформацію про необхідність подання до 1 вересня заяви управлінню соціального захисту населення.
Крім того, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення проводиться робота щодо повідомлення зазначених у списках осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, на підставі якої буде проведено виплату частини невикористаної субсидії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
18:28, 10 січня
4
11:31, Сьогодні
63
live comments feed...