14-річний хмельничанин терміново потребує донорів крові

14-річний хмельничанин терміново потребує донорів крові

У хлопчика стався рецидив важкої хвороби.

Олексій Кузьмінчук захворів в лютому 2015 року, йому одразу встановили діагноз, провели лікування хіміотерапією. Навесні 2016 року стався рецидив і в жовтні йому зробили трансплантацію кісткового мозку. На цей час стався другий рецидив. Синдром Неймегена. Дитина лікувалась в Центрі дитячої онкогематології, відділення ТКМ, ОХМАТДИТ. В червні 2017 року Олексія виписали додому, але у хлопчика виявили дуже низький гемоглобін та рівень тромбоцитів. На даний час дитина знаходиться на лікуванні в Хмельницькій обласній дитячій лікарні у відділенні гематології. Рецидив захворювання розвивається дуже швидко, кожного дня потрібні донори.

14-річному Олексію потрібні донори тромбоцитної маси A(II)Rh(+). Щоб стати донором та допомогти хлопчикові звертайтеся у Хмельницьку обласну станцію переливання крові за адресою: місто Хмельницький, вулиця Сковороди, 29.

Довідка:

Синдро́м Не́ймегена(також — синдром хромосомних поломок Неймеген, Неймегенський синдром, англ. Nijmegen breakage syndrome ) — хромосомна нестабільність, поширена у слов'ян, яка характеризується клінічним синдромом, що включає мікроцефалію, комбіновану з первинним імунодефіцитом, підвищеною чутливістю до радіоактивного випромінювання та високою схильністю до лімфоїдних пухлин.

Джерело: ДонорUA
донори Хмельницький допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі