• Хмельницькі спортсменки отримали подарунки від Симчишина
09:11, 22 липня 2017 р.

Хмельницькі спортсменки отримали подарунки від Симчишина

Інну Грищун та Марину Бех запросили у міськраду.

Олександр Симчишин потиснув руку тим, хто прославляє наше місто своїми досягненнями на весь світ і подякував за нові перемоги. Грамоти та подарунки отримали спортсменки Інна Грищун, Марина Бех та їх тренери Аркадій Майстер та Вадим Крушинський.

Нагадаємо, днями у місті Бидгощі (Польща) завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики. В останній день змагань бронзову медаль виборола хмельничанка Марина Бех. До заключної спроби у секторі для стрибків у довжину саме вона лідирувала з результатом 6,48 м. Проте у вирішальний момент відразу дві атлетки, француженка Яніс Давід (6,56 м) і німкеня Анна Бюлер (6,50 м), зуміли її обійти. Збірна України з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові) посіла четверте місце.

Ще одна хмельничанка Інна Грищун стала бронзовою призеркою з веслувального спорту чемпіонату Європи. Чемпіонат проводився в місті Пловдив (Болгарія) з 14 по 16 липня 2017 року. Результат – 1.31,624. Це другий часовий показник в історії українського веслування. Перший – був зафіксований напередодні – у попередньому заїзді – 1.30,396. Українки поступилися лише 0,027 секунди польському екіпажу, який став другим.