Прокуратура запобігла незаконному стягненню коштів з відділу освіти, молоді та спорту

Прокуратура Хмельниччини не допустила незаконного стягнення з бюджету близько 200 тис грн

У 2013 році між товариством та відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації укладено договір про закупівлю робіт із реконструкції загальноосвітньої школи у с. Головлі Славутського району на суму понад 2,2 млн грн. Згідно з умовами укладеного правочину підрядник зобов’язався виконати затверджений проектно-кошторисною документацією обсяг робіт.

Після виконання обумовлених робіт та проведення розрахунку, у грудні минулого року, товариство звернулось до районного відділу освіти з вимогою оплатити роботи, які із замовником погоджені не були.

Оскільки прийняти та оплатити не передбачені проектно-кошторисною документацією роботи підрозділ райдержадміністрації відмовився, намагаючись стягнути кошти з бюджету, товариство звернулось до суду з відповідним позовом.

Під час судового розгляду, прокуратурою області спільно із відповідачем доведено необґрунтованість позовних вимог товариства, у зв’язку із чим рішенням господарського суду Хмельницької області у їх задоволенні відмовлено.

За результатами перегляду рішення місцевого суду за апеляційною скаргою позивача Рівненським апеляційним господарським судом його залишено без змін, а апеляційну скаргу товариства без задоволення.

Таким чином, попереджено незаконне стягнення з бюджету близько 200 тис грн.

Джерело
Прокуратура запобігла незаконному стягненню коштів освіти молоді спорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі