
12:16, 26 липня 2017 р.
Підозрюваного у вбивстві власного сина взяли під варту
Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід відносно мешканця села Чотирбоки Шепетівського району, якого підозрюють у вбивстві 17 річного сина
Раніше 0382.ua повідомляв про те, що в п'яному угарі батько зарізав свого неповнолітнього сина.
Чоловіка найближчі два місяці триматимуть під вартою. А потім йому знову обиратимуть запобіжний захід. Зауважимо, що санкція статті 115 частина 1 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.
Нагадаємо: чоловік прийшов п’яний додому та почав сваритися із дружиною. Жінка попросила допомоги у старшого сина, який через сварку з батьком вже тиждень жив у дідуся. Вона з хлопцем прийшла додому, де знову сталася сутичка п’яницею.
Під час бійки, п’яний чоловік взяв кухонного ножа та вдарив ним 17-річного хлопця. Рана була нанесена в шию, поруч з плечем. Через кілька хвилин він помер на місці події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:38
2 липня
16:28
2 липня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
09:29, 3 липня
2
11:57, 29 червня