• Головна
  • Став відомий склад учасників турніру в Польщі, на якому зіграє хмельницький «Сокіл»
11:13, 28 липня 2017 р.

Став відомий склад учасників турніру в Польщі, на якому зіграє хмельницький «Сокіл»

Став відомий склад учасників турніру в Польщі, на якому зіграє хмельницький «Сокіл»

Як уже повідомляв сайт 0382.ua, з 31 серпня по 3 вересня в польському місті Вроцлав пройде представницький футзальний турнір «Futsal Masters», в якому візьме участі і команда української Екстра-ліги хмельницький «Сокіл».

Майже за місяць до старту турніру його організаторам вдалося довести чисельний склад учасників до класичного для передсезонних турнірів - в ньому зіграють 8 команд.

Чемпіон Польщі, «Рекорд» з Бельсько-Бялої, незважаючи на те, що старт «Futsal Masters» буде через лічені дні після завершення попереднього раунду Кубка УЄФА, прийняв рішення зіграти у Вроцлаві, і став сьомою командою. Знайти ж восьму команду для «Futsal Masters» не склало труднощів - в компанії з сильними суперниками вирішив спробувати свої сили клуб Першої польської ліги «Оржель» з Єльч-Лясковіце.

Повний склад учасників «Futsal Masters» став виглядати таким чином:

  • «Сокіл» (Україна)
  • «Барселона B Ласса» (Іспанія)
  • «Лолло Каффе Наполі» (Італія)
  • «Ільвес» (Фінляндія)
  • «ЕРА-ПАК» (Чехія)
  • «Лех Канцелярія» (Польща)
  • «Рекорд» (Польща)
  • «Оржель» (Польща).

Жеребкування групового етапу «Futsal Masters» пройде пізніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сокіл #хмельницький #гра #польща
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...