• Головна
  • Хмельничанка: «В мене незаконно хочуть відібрати дві квартири в центрі міста» (Фото)
13:46, 3 серпня 2017 р.

Хмельничанка: «В мене незаконно хочуть відібрати дві квартири в центрі міста» (Фото)

Хмельничанка: «В мене незаконно хочуть відібрати дві квартири в центрі міста» (Фото)

Інвестор "ЖБК Подільський край" впевнена, що незаконним шляхом правління кооперативу наживає собі статки.

Після того, як був опублікований матеріал про скандальну забудову на Подільській, 58, до нас в редакціюзвернулася Марія Іванівна Войталюк. Жінка прийшла, аби розповісти про нескінченні судові засідання та те, як її доводиться буквально відвойовувати власні квадратні метри в новобудові.

Щоб не було зайвих питань, в мене на всі слова є документальні підтвердження.

Марія Іванівна разом принесла пакет документів — це  судові рішення, листування з головою правління ЖБК «Подільський край» та списки інвесторів.

«Прийшла разом з усіма документами, які доводилося довго збирати. Але не зупинюся, бо коли важко працюєш все життя, вкладаєш кошти в надії отримати квартиру, а потім такі люди, як Бейлик в тебе нахабно її відбирають. В такому випадку потрібно відстоювати свої права», — розповіла інвестор.

У переліку інвесторів нам вдалося знайти як Марію Войталюк, так і Анатолія Петрова, який давав нам коментар ще у минулій статті.

Підтверджує це і список з реєстраційної служби за 2011 рік.

Кошти в будівництво почали вкладати ще у 2005 році.

Тоді сім’я Войталюків інвестувала кошти в невеличку квартиру, яка мала бути на п’ятому поверсі. Але з часом, у зв’язку із сімейними обставинами, плани дещо змінилися.

«У 2010 році Борис Сирчин вмовив нас залишитися і продовжити інвестувати в будинок. Тоді ми взяли квартири на 11-му та 12-му поверхах, а від тієї, що була на 5-му відмовилися. За квартири ми платили, щоправда, готівкою через касу "Октант", бо Сирчин так просив».

У 2012-2013 році, за словами Марії Іванівни, квартири були повністю оплачені. Про це свідчать і наступні документи.

Про надходження інвестицій йдеться і в наступному документі виданому ТОВ «Октант-центр».

Проблеми розпочалися після того, як за будинок «взялися» Бейлик та Чук

З 2015 року в Марії Войталюк розпочалися головні складнощі. Михайло Бейлик відмовився визнавати зроблені інвестиції.

«Бейлик захопив будинок та тримається за свою посаду голови правління. Він хоче відібрати квартири і не визнає того, що ми за них платили. За власність розпочалася судова тяганина, яка триває й досі. Мені довелося провести у судових залах дуже багато часу, інколи рішення були зовсім не логічними та дивними», — продовжила Марія Іванівна.

Довести право власності на квартиру, що на 12-му поверсі в судах все ж вдалося, а ось щодо іншої - вінницькі судді винесли рішення на користь правління ЖБК. Як розповіла жінка, це судове засідання закінчилося дуже швидко і тривало всього кілька десятків хвилин.

По обох квартирах подані касаційні скарги. Одну з них подало правління кооперативу, іншу — Марія Войталюк.

Щодо витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, то власником однієї з квартир зазначена Марія Іванівна Войталюк. Власник другої квартири Олександр Євгенович Різник, син Марії Іванівни. Йому квартира перейшла згідно з договором дарування.

Поки остаточно питання з багатьма квартирами не вирішені. У такій ситуації  Подільська, 58 залишається однією з найскандальніших забудов у Хмельницькому, яку самі ж інвестори вже встигли охрестити «Пам’ятником корупції».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новобудова #центр #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...