• Головна
  • ЗВГ продовжує дорожчати. Хмельницька область на сьомому місті
12:13, 9 серпня 2017 р.

ЗВГ продовжує дорожчати. Хмельницька область на сьомому місті

Середня роздрібна ціна на пропан-бутан в Хмельницькій області за день зросла на 8 коп/л, це є великим показником по Україні

8 серпня 2017 року в Хмельницькій області спостерігається саме значне збільшення середніх роздрібних цін на сжиженний газ. У всеукраїнському рейтингу областей України Хмельницька область займає сьоме місце за вартістю СПБТ на АЗС.

За даними інформаційно-аналітичної системи онлайн-моніторингу та аналізу ринку PsycheaFUEL 2.2, найдешевший пропан-бутан продається в Чернівці, Чернігівській, Запорізькій, Житомирській та Вінницькій областях.

Середня роздрібна ціна на пропан-бутан в Хмельницькій області за день зросла на 8 коп/л. Середня роздрібна ціна на цей вид пального в регіоні сьогодні складає 10,77 грн/л. Максимальна ціна цього виду палива за останні 30 днів зафіксовано сьогодні - 10,77 грн/л. За місяць подорожчання СУГ склала 36 коп/л.

Динаміка середніх роздрібних цін на СПБТ в Хмельницькій області за даними інформаційно-аналітичної системи онлайн-моніторингу та аналізу ринку PsycheaFUEL 2.2:

ЗВГ продовжує дорожчати. Хмельницька область на сьомому місті, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АЗС #нафтопродукти #пропан-бутан #регіони #роздрібніціни #газ #ЗВГ #торгівля #ціни #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...