
18:11, 11 серпня 2017 р.
Україна буде випускати власний вертоліт "Надія"
Вертоліт "Надія" зможе облетіти всю Україну.
Завод Мотор Січ планує почати випуск вертольотів в Запоріжжі в 2018 році. Про це повідомив президент і генеральний конструктор підприємства В'ячеслав Богуслаєв, передає Укрінформ.
"У 2018 році Мотор Січ починає випуск вертольота власного виробництва - вертольота Надія. Це цивільний вертоліт, розрахований на сім пасажирів з дальністю польоту 1 тис. Км, тобто здатний облетіти всю Україну. Зараз цей вертоліт проходить сертифікацію", - повідомив Богуслаєв.

Фото: hubs.ua
За його словами, новий вертоліт може бути адаптований для використання підрозділами ГСЧС, прикордонної служби та іншими спецслужбами, а також - для потреб санавіації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:33, 22 вересня
14
15:35, 23 вересня
38
13:14, 23 вересня
live comments feed...