• Головна
  • Вода у Південному Бузі та у фонтанчиках на пляжі придатна для всіх видів водокористування
17:08, 11 серпня 2017 р.

Вода у Південному Бузі та у фонтанчиках на пляжі придатна для всіх видів водокористування

Вода у Південному Бузі та у фонтанчиках на пляжі придатна для всіх видів водокористування

Контроль за якістю та спостереження за станом забруднення річки Південний Буг в межах міста здійснюють Хмельницький обласний центр з гідрометеорології, Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» та МКП «Хмельницькводоканал».

Постійний лабораторний моніторинг води річки Південний Буг в районі міського пляжу на всі види досліджень з початку купального сезону здійснює ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». Проби води відбираються один раз на два тижні.

За результатами досліджень від 7 серпня встановлено, що водний об’єкт придатний для всіх видів водокористування:

- санітарно-хімічний показник pH, концентрація розчиненого кисню, біологічне та хімічне споживання кисню, мінеральний склад за сухим залишком не перевищують нормативних показників, зазначених у додатку № 11 Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96 № 173 (далі Правил);

- індекс лактозопозитивних кишкових паличок та індекс колі-фагів, а також відсутність патогенних мікроорганізмів відповідають вимогам Правил;

- згідно з результатом санітарно-вірусологічного дослідження від 07-08.08.17 р. нуклеїнова кислота ентеровірусів та аденовірусів не виділені,антиген вірусного гепатиту А не виявлено.

Також, лабораторією проводяться дослідження якості питної води у фонтанчиках на території пляжу. Згідно з результатами –вода у фонтанчиках відповідає вимогам питної води, призначеної для споживання людиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вода #Південному #Бузі #придатна #купання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...