• Головна
  • GPS, охайні водії та відсутність шансону: нові «правила гри» для хмельницьких перевізників
15:08, 14 серпня 2017 р.

GPS, охайні водії та відсутність шансону: нові «правила гри» для хмельницьких перевізників

GPS, охайні водії та відсутність шансону: нові «правила гри» для хмельницьких перевізників

На громадських обговореннях щодо майбутнього конкурсу перевізників представили нові вимоги.

На громадських обговорення приділили увагу питанням реклами в транспорті, музики та графіку руху маршруток.

Міська влада підготувала проект рішення «Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та встановлення Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування»

Заступник міського голови Андрій Бондаренко повідомив, що нові правила перевезень, починаючи з наступного року, будуть значно суворішими для перевізників і у разі трикратного порушення міська влада може розірвати контракт з перевізником.

«Ми плануємо ліквідувати блочну систему, оскільки на сьогодні є п’ять великих перевізників, які мають по 10-12 маршрутів, розірвання контракту з якимось з них може призвести до транспортного колапсу. Саме тому за новими правилами об’єктом конкурсу будуть не блоки, а маршрути – максимум три.  GPS-навігація – обов’язкова умова допущення до конкурсу. Крім того, в управлінні транспорту і зв’язку планується створити диспетчерський центр, який буде відслідковувати дотримання графіків на маршрутах»,– розповів Андрій Бондаренко.

З текстом підготовленого документу ви можете ознайомитися за наступним посиланням, проте, ми виокремили для вас найцікавіші зміни, які принесе транспортна реформа з наступного року:

- Буде ліквідована блочна система;

 - Збільшення кількості великих автобусів;

 - У громадському транспорті з’явиться GPS-навігація для контролю за дотриманням графіку руху;

 - Музика в салоні повинна грати тихо. Не можна вмикати пісні на кримінальну тематику та заборонену музику деяких російських виконавців.

 - Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

 - Після трьох зафіксованих порушень умов договору, контракт з перевізником можуть розірвати.

Водій автобуса зобов'язаний:

- здійснювати продаж квитків, а у разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – реєстрацію електронного квитка через вказану систему до початку руху транспортного засобу;

 - бути охайно одягненим, мати належний зовнішній вигляд, чемно поводитися з пасажирами;

 - зупиняти автобус для посадки та висадки пасажирів на відстані не більше ніж 0,5 метра від краю проїзної частини дороги, а у випадку облаштування зупинки «заїзною кишенею» - не більше 2 м. від її початку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правила #маршрутки #обговорення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...