• На змагання у Хмельницький приїхали рятувальники зі всієї України (Фото, Відео)
15:23, 17 серпня 2017 р.

На змагання у Хмельницький приїхали рятувальники зі всієї України (Фото, Відео)

Наша область прийняла Всеукраїнські змагання з пожежно-прикладного спорту.

В Кубку України, що проводиться в селі Олешин на Хмельниччині взяли участь 17 команд із 13 областей України. Метою такого не олімпійського виду спорту є, в першу чергу, підготовка рятувальників до швидких та злагоджених дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

На змагання у Хмельницькому  завітали також високопосадовці. Побачити тут вдалося мера Хмельницького Олександра Симчишина, голову Хмельницької  ОДА Олександра Корнійчука та голову ДСНС України Миколу Чечоткіна.

Сьогодні, 17 серпня, пройшли фінальні змагання підіймання по драбині на 4-й поверх навчальної башти. Виконати це завдання рятувальники спромоглися всього за 13-15 секунд.

Перемогу в дисципліні здобув спортсмен з Черкащини Сергій Мазуренко. Він зміг показати найвищий результат та зайняв найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Хмельничани в цьому виді призові місця не вибороли.

Проте, наша команда є однією з найсильніших в Україні з пожежно-прикладного спорту спорту і завжди показує високі результати у всіх етапах змагань.

Головний надзвичайник країни відзначив високий рівень проведення змагань та їхню важливість в якісній підготовці кваліфікованих кадрів.

Кубок України триватиме 17 та 18 серпня. Працівники ДСНС з різних регіонів продовжують змагатися за звання найкращих в Україні у різних дисциплінах. Тим самим, наші спортсмени-рятувальники готуються до міжнародних змагань.