• Головна
  • У Хмельницькому відбувся молитовний сніданок (Фото)
11:37, 24 серпня 2017 р.

У Хмельницькому відбувся молитовний сніданок (Фото)

У Хмельницькому відбувся молитовний сніданок (Фото)

23 серпня о 7:15 ранку в Хмельницькому відбувся другий молитовний сніданок.

Національні молитовні сніданки в держаних органах влади – традиція багатьох демократичних країн світу. Вже 65 років вони проходять в США, а також у Європарламенті, парламентах Німеччини, Великобританії та багатьох інших провідних країнах світу. Такі заходи слугують платформою для об’єднання навколо духовних і біблійних істин політиків різних таборів, урядовців, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів тощо.

В Україні вже сім років поспіль проводяться Національні молитовні сніданки під патронатом Голови Парламенту за співучастю керівництва держави, провідних політиків, урядовців, дипломатів, бізнесменів, керівників християнських церков і релігійних організацій України.

У нашому місті ця визначна подія відбулася за ініціативи Духовної Ради міста та за активного сприяння керівництва міста. Молитовний сніданок пройшов за участі керівного духовенства місцевого, обласного та національного рівня, депутатів різних рівнів, представництва керівництва області, міського голови, міської влади, керівництва силових відомств області, ректорів ВНЗ, військових капеланів, учасників АТО, командирів в/ ч , меценатів, керівників ГО та представників релігійних та місцевих ЗМІ.

Під час молитовного сніданку присутні мали змогу почути привітання та натхнення щодо важливості молитовного звернення до Бога у цей період національної історії, почути уривки зі Священного Писання щодо Божих шляхів для народу і влади країни, і спільно помолитися до Господа за Україну, керівництво держави, Хмельниччину та захисників нашої землі.

Було зачитане звернення до учасників заходу від голови Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України». Однією з особливостей молитовних сніданків є те, що молитви до Господа виголошуються не священнослужителями, а представниками різних гілок влади, громадськості та бізнесу. Під час сніданку панувала атмосфера щирості, єднання та благоговіння. Жоден з присутніх не залишився байдужим, було висловлено багато сподівань на продовження цієї важливої традиції на різних рівнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молитва #сніданок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...