• Головна
  • В області вперше за два роки зросло споживання газу
09:02, 30 серпня 2017 р.

В області вперше за два роки зросло споживання газу

За 6 місяців 2017 року ПАТ "Хмельницькгаз" протранспортувало 376 млн. м куб газу.

За 6 місяців 2017 року ПАТ "Хмельницькгаз" протранспортувало 376 млн м куб газу, що майже на 6% (20,1 млн куб. м) більше, аніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба компанії. Як зазначається, найбільше серед усіх категорій споживання газу наростило населення. Із додатково протранспортованих обсягів газу 75% (15 млн куб. м) припадає саме на побутових споживачів.

У компанії зазначили, що на зростання обсягів споживання газу в минулому році вплинув затяжний опалювальний період, що тривав майже до кінця квітня, а також значне збільшення числа субсидіантів.

"За послуги із транспортування газу, які надає ПАТ "Хмельницькгаз", "живими" коштами  сплачують лише юридичні споживачі. Але, ця категорія уже тривалий час зберігає тенденцію до зменшення споживання газу. Тому тарифна виручка компанії також зменшується, беручи до уваги ще й розрахунки населення, які покриваються субсидіями. Тому, ми не маємо змоги закупити необхідну техніку чи матеріали", - інформує комерційний директор "Хмельницькгазу" Віталій Рейда.

Як зазначив технічний директор Олександр Лоб, в зв’язку з сезонністю надходження коштів, є лише кілька відсотків від загального обсягу фінансування.

"Нині, в умовах нестачі тарифу, на виконання першочергових заходів  Інвестиційної  програми ПАТ "Хмельницькгаз", нам вкрай необхідні 20 млн грн, щоб виконати необхідний комплекс запланованих робіт та привести до належного технічного стану газопроводи області, зменшити витоки газу на системі газопостачання та підвищити рівень безпеки доставки блакитного палива до споживачів", - заявив він. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #споживання #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...