• Головна
  • Німці хочуть відкрити завод з виробництва автомобільної проводки у Хмельницькому
17:43, 31 серпня 2017 р.

Німці хочуть відкрити завод з виробництва автомобільної проводки у Хмельницькому

Німці хочуть відкрити завод з виробництва автомобільної проводки у Хмельницькому

Схожі заводи вже успішно функціонують в Тернополі, Чорткові та Чернівцях.

Міська влада зустрілася представниками німецької компанії Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN), аби обговорити можливості Хмельницького щодо впровадження інвестиційної пропозиції з будівництва заводу з виробництва автомобільної проводки.

Зокрема закордонних гостей цікавили уже існуючі будівлі, де можна було б розмістити завод або ж земельні ділянки, на яких можна його збудувати.
Ахен Штепчинський, представник центрального офісу SEBN зазначив:

«У підсумку це має бути виробництво загальною площею від 25 до 30 тисяч м2, проте готові розглядати площі від 10000 м2. Нам цікаві пропозиції, де вже щось побудовано або просто земельні ділянки, на яких можна збудувати завод. Запланова кількість працівників на заводі від 2,5 до 3,5 тисяч осіб».

Ахен Штепчинський зауважив також, що Хмельницький для них цікавий ще й з логістичної точки зору, адже в Україні компанія Sumitomo Electric Bordnetze має підприємства у Тернополі, Чернівцях та Чорткові. Міська влада підготувала представникам компанії SEBN кілька вільних приміщень, зокрема ТЦ «Європа», ТОВ «Мега-транс», а також розповіли про перспективу створення індустріального парку.

Цікавив також інвесторів і робітничий потенціал міста, зокрема молодь, яка навчається у місті. Міський голова Олександр Симчишин запевнив, що кадровий потенціал у міста є, оскільки у Хмельницькому діє 10 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, Хмельницький національний університет здійснює підготовку фахівців саме інженерних спеціальностей, діє Хмельницький політехнічний коледж Національного університету “Львівська політехніка”.

«Наразі у місті відбуваються реформи закладів професійно-технічної освіти. Ми хочемо, щоб наші ПТУ стали центрами підготовки кадрів для діючих у місті підприємств. Ми готові враховувати ваші потреби і через регіональне замовлення, ми могли б замовляти спеціальності саме ті, які потребує бізнес», – повідомив Олександр Симчишин.

Опісля зустрічі представниками німецької компанії відправились на огляд пропонованих вільних приміщень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#завод #Хмельницький #німці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...