• Головна
  • У Хмельницькому представили стратегію розвитку МВС до 2020 року
16:37, 20 вересня 2017 р.

У Хмельницькому представили стратегію розвитку МВС до 2020 року

У Хмельницькому представили стратегію розвитку МВС до 2020 року

Радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко обговорив стратегію з громадськістю та журналістами.

Сьогодні, 20 вересня, у Хмельницькому представили напрацювання Міністерства внутрішніх справ  під назвою «Стратегія - 2020». Володимир Мартиненко зазначив, що основними цілями стратегії є створення безпечного середовища для існування та розвитку вільного суспільства через формування та реалізацію державної політики у сфері внутрішніх справ, зміцнення довіри до органів системи МВС з боку суспільства, продовження розвитку України як безпечної європейської держави, в основі якої лежать інтереси її громадян та висока ефективність усіх складових системи МВС. Ознайомитися з документом ви можете за цим посиланням.

У Хмельницькому представили стратегію розвитку МВС до 2020 року, фото-1

«Над цим документом працювали з весни цього року. Але  це не фінальний варіант, а поки тільки проект. Тому однією з основних частин тут також є контроль громадськості за виконанням цієї стратегії і допомога у її вдосконалені. 7 вересня ми розпочали процес громадського обговорення та чекаємо на пропозиції, які можна вносити до 22 числа. Обговорення тривають в усіх областях України», — розповів радник Міністра внутрішніх справ.

У Хмельницькому представили стратегію розвитку МВС до 2020 року, фото-2

Залишити свій відгук та пропозиції можна на сайті МВС у спеціальній формі, або відправляти на електронну адресу [email protected]

Стратегія розвитку передбачає в майбутньому запровадити такі речі, як: створення єдиної служби «112», встановлення на дорогах камер автоматичної фіксації правопорушень, упровадження інституту кримінальних проступків і нових процесуальних форм для підвищення ефективності досудового розслідування та багато іншого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стратегія #Хмельницький #МВС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...