11:00
24 липня
Студентка завоювала «золото» на чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Дівчина з Кам’янця-Подільського, Катерина Ткачук, стала чемпіонкою України з пауерліфтингу(триборство) у ваговій категорії до 57 кілограм. Спортсменка присіла з вагою 123 кілограми, встановила рекорд в жимі лежачи (85 кг) та «потягнула» 142,5 кг.
Таким чином її загальний результат 350,5 кілограм став ще одним рекордом України у триборстві.