11:00
24 липня
З самого ранку вулиця Прибузька, від Кам’янецької до Свободи, була заповнена торговими ятками
Журналіст сайту 0382 раніше повідомляв, що у Хмельницькому розпочалися святкування, де висвітлив матеріал з фото, та відео щодо святкового тролейбусу, виставок та багато іншого.
Святковий ярмарок зустрів хмельничан та гостей міста неймовірними ароматами та різноманіттям товарів. Овочі, фрукти, різноманітні саджанці, риба, мед, сир і навіть смажена картопля та шашлики… Все можна було придбати за ціною дешевшою, ніж ринкова.