• У Хмельницькому відбулася святкова «Проскурівська рибалка» (Фото)
12:59, 25 вересня 2017 р.

У Хмельницькому відбулася святкова «Проскурівська рибалка» (Фото)

Найбільше риби у Південному Бузі спіймала команда «Хмельницькводоканалу»

24 вересня зранку у Хмельницькому дощило, проте це не стало на заваді учасникам першого чемпіонату міста з ловлі риби «Проскурівська рибалка» відчути радість і азарт від спортивної риболовлі, бо для кожного з 32-х зареєстрованих учасників змагань, що проводились на Південному Бузі, риболовля – це стан душі. На заклик міської ради, управління молоді та спорту позмагатися у вмінні ловити рибу відгукнулися не лише працівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, а й жителі міста Хмельницького, серед яких була одна жінка.

У Хмельницькому відбулася святкова «Проскурівська рибалка» (Фото), фото-1

Серед учасників змагань було проведено жеребкування, визначено сектори вздовж міського пляжу. Змагання тривали протягом трьох з половиною годин. Ловились карасі, окуні, плотва, ротань і навіть раки. Після завершення змагань відбулось нагородження переможців.

Переміг той, хто мав найбільшу вагу улову. Абсолютним чемпіоном першого чемпіонату міста з ловлі риби серед рибалок-любителів «Проскурівська рибалка» став хмельничанин Артем Баранов, який виловив у річці 630 грамів риби. Призерами змагань також стали Євген Несмілий (2 місце, 540 г риби) та дванадцятирічний Ігор Мельник (3 місце, 520 г риби), якого управління молоді та спорту також відзначило як наймолодшого учасника змагань. У командному заліку першість вибороли працівники КП “Хмельницькводоканал”, троє учасників команди разом наловили 1 кг 170 г риби. Друге місце посіла команда КП «Південно-західні тепломережі», третє – за командою КП «Хмельницьктеплокомуненерго».

У Хмельницькому відбулася святкова «Проскурівська рибалка» (Фото), фото-2

Відзнаку управління молоді та спорту також отримав працівник КП «Хмельницьктеплокомуненерго» Андрій Забіяка за найбільшу спійману рибу – карася вагою 240 грамів.

Усіх, хто завітав на спортивне дійство, частували смачною рибною юшкою, яку просто неба за давнім рецептом (з додаванням спирту та палаючого поліна) приготували козаки «Подільського козацько-екологічного осередку».

До організації святкового дійства та суддівства змагань долучилася Хмельницька обласна організація українського товариства мисливців і рибалок.

Будьте в курсі усіх подій та найцікавіших новин Хмельницького, підписуйтеся на наші ViberYoutube та Telegram канали, а також у Facebook спільноту