Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше

Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-1

В дитинстві, мабуть, кожен мріяв про ефектну професію, але з віком дитячі ілюзії розвіювались, а батьки радили обрати серйозну спеціальність, яка точно буде приносити дохід. Однак, після закінчення вищого навчального закладу приходить чітке усвідомлення того, що далеко не кожен випускник може стати успішним працівником у сфері, вивченню якої присвятив кілька років свого життя. Дехто просто розуміє, що це "не його" і намагається знайти себе в інших сферах, а диплом просто припадає пилом.

На щастя, зараз розвиток сфери послуг не стоїть на місці та з кожним роком в Хмельницькому з'являються все нові можливості здобути нову професію, яка не лише буде приносити моральне задоволення, але й непоганий дохід. Тим паче, щоб оволодіти новими уміннями, не потрібно роками навчатися в університеті, а в більшості випадків достатньо лише кількох місяців.

Ми підібрали найцікавіші пропозиції з навчальних курсів в Хмельницькому, завдяки яким за досить швидкий час можна оволодіти новою професією:

- Автошкола ОСТК ТСОУ, курси підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів

Ідеєю створення автошколи "ОСТК ТСОУ" є практична допомога, в освоєнні важливих знань та уміннями з контраварійного водіння, щоб кожен хмельничанин - кермував автомобілем не «обережненько», а впевнено і точно. Тут проводять курси підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. У нас Ви матимете змогу навчитися водінню мотоциклів, легкових автомобілів, вантажівок та інших видів транспортних засобів. Тобто існує можливість відкриття шести категорій водійських прав (А, В, С, D, BE, CE) і чотирьох підкатегорій (A1, C1, D1, C1E).

Це означає, що на відміну від традиційних автошкіл, (роль яких, звісно важлива) - тут, завдяки спеціально розробленим програмам, підвищити рівень своєї майстерності зможуть не тільки початківці, але й досвідчені водії.

Якщо ваше мислення є мислення розвитку, (а не фіксовано-стереотипним), то за допомогою автошколи "ОСТК ТСОУ" водіння стане одною з найсильніших сторін вашої особистості. Завдяки чому ви не тільки уникнете багатьох незапланованих витрат в дорозі, але й зможете захистити життя та здоров'я людей.

Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-2 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-3 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-4 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-5 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-6 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-7 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-8 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-9 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-10

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вулиця Кам'янецька, 96, або за тел.: +380(68)111-20-11,+380(38)267-42-93,+380(38)267-54-74

- Амелі, фотостудія

У нашому світі є кінець всьому: любові, сльозам, стражданням, немає кінця лише одному – спогадам

У житті буває багато незвичайних та прекрасних речей, які можна показати за допомогою спеціального фото обладнання. Але звичайного обладнання недостатньо для передачі всієї повноти картини. Основну роль в такому процесі відіграє саме фотограф. Від цієї людини залежить те, яка буде фотографія, що вона буде у собі нести. Саме така краса, яка завмирає на зображеннях, здатна радувати, приносити натхнення, спокій, душевну теплоту…

Курс "Весільна фотографія"

Курс розрахований на слухачів, які володіють базовими поняттями фотографії та яким цікаво освоїти напрямок весільної зйомки. В ході курсу слухачі вивчають технічні особливості підготовки, навчаються налагодженню взаємодії з клієнтами, презентації себе.

Курс «Весільна фотографія» дозволить впевнено себе почувати під час реальних зйомок: усвідомлено працювати з природним світлом, оперативно працювати з фотокамерою, створювати комфортну атмосферу з весільною парою та взаємодіяти з усіма учасниками урочистостей. Кожен учасник зможе на практичних заняттях самостійно фотографувати та поповнити своє портфоліо прекрасними весільними знімками!

Курс "Портретна фотографія"

Ви маєте володіти основами фотографії, мати фотоапарат та портретну лінзу, а також, саме головне - бажання. 

Вчимо: психологія спілкування, підготовка до зйомки, підбір стилю та локації, світло, ракурс, емоція та позування, настрій кадру. Критика фотографії та чим надихатися.

Заняття: жіночий портрет, чоловічий портрет, робота з парою, сімейна портретна зйомка: атмосфера, позування, емоція в кадрі, бар'єр спілкування та організація людей, стилізований портрет: підбір одягу, макіяж, зачіска, настрій та атмосфера в кадрі, підсумок та аналіз всієї роботи за курс, плюси та мінуси в роботі.

Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-11 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-12 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-13 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-14 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-15 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-16 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-17 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-18 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-19 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-20 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-21 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-22 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-23 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-24 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-25 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-26 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-27 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-28 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-29

Запис за номером: +38067 735 64 10, адреса: вул Свободи 4/1

- О.К., авторська школа краси

Викладачі школи краси подарують Вам потужний заряд креативу, позитиву і натхнення для творчих звершень у перукарському мистецтві, у роботі візажистів, манікюру.

Викладачі школи краси – подарують Вам потужний заряд креативу, позитиву і натхнення для творчих звершень. Стати блискучим сертифікованим майстром в сфері індустрії краси дуже просто, скориставшись одним з навчальних курсів студії-салону " О.К. ".

Напрями навчання:

Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-30

Більш детально за телефонами:+380 (382) 664-965,+380 (67) 956 43 36.

- Диво-майстерня

Хочете навчитися створювати своїми руками унікальні речі у Хмельницькому? В такому випадку відправляйтеся до Диво-майстерні на майстер-клас з скрапбукінгу разом зі своїми дітьми - і ви навчитеся унікальному мистецтву виготовлення та оформлення сімейних і особистих альбомів для фотографій, листівок, блокнотів та іншої продукції. Також навчаємо малювати дітей та дорослих, робити різноманітні роботи " hand-made".

Навчання відбувається за спеціально розробленою програмою. Оволодіти техніками зможуть як початківців, які лише намагаються спробувати себе в мистецтві, так і досвідчені художники, які зацікавленні у вдосконаленні власної техніки та отриманні нових знань.

Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-31 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-32 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-33 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-34 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-35 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-36 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-37 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-38 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-39 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-40 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-41 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-42 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-43 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-44

Щоб записатись, телефонуйте: +380 (97) 578-93-02 Аля , +380 (98) 006-53-85 Руслана. Ми знаходимось: проспект Миру, 69, ТЦ "Ріко" (1-й поверх)

- Broadway, танцювальна студія

Запрошуємо усіх бажаючих розкрити свій танцювальний потенціал та поринути у неймовірний світ танцю.

На Вас очікує: вивчення обраних видів танців за допомогою наших професійних тренерів; розвиток гнучкості та почуття ритму; участь в конкурсах і фестивалях; спільні поїздки та відпочинок; дружній колектив.

Тому, якщо Ви давно мрієте навчитися танцювати, але ніяк не наважуєтесь розпочати, виступати на різноманітних змаганнях найвищого рівня та ходити на заняття танцями з величезним бажанням, тоді Вам точно необхідно відвідати нашу студію та потрапити до професіоналів своєї справи.

Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-45 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-46 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-47 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-48 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-49 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-50 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-51 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-52 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-53 Моя нова професія: варіанти для тих хмельничан, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше, фото-54

Ми знаходимося за адресою: мікрорайон «Озерна», пров. Панаса Мирного, 5/3, зупинка «Дана». Або ж можете нам зателефонувати: +38 (067) 348-96-26 (Дарія).

саморозвиток навчання успіх
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі