• Головна
  • “Золота” пора настала: урожай - в банку, гроші - в банк, на депозит
16:23, 26 вересня 2017 р.

“Золота” пора настала: урожай - в банку, гроші - в банк, на депозит

Де зберігати гроші? Це питання хвилює чимало подолян

І якщо у минулому для збереження чесно заробленого підходило все: від шухлядки до панчох, то зараз інші часи. Люди розуміють: гроші повинні не лише зберігатися у безпечному місці, але й приносити прибуток.

Тож, не в банку, а до банку. Саме у фінустанові мають “працювати” ваші гроші. А надійним партнером із збереження і накопичення коштів для подолян може стати ПриватБанк. Розмістити як гривні, так і валюту можна на депозитних рахунках і не сумніватися у власному виборі.

“ПриватБанк – найбільший учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з моменту його заснування. Фонд регулярно довіряє банку проводити виплати компенсацій вкладникам, як найнадійнішій фінансовій установі, - розповідає Вадим Пліш, керівник напрямку “Заощадження” Південно-Західного РУ ПриватБанку. - Нині у ПриватБанку можна відкрити депозит на різні терміни під вигідні відсотки у гривнях, доларах та євро”.

«Стандарт», «Стандарт строковий», та «Зручний» - саме ці вклади є найпопулярнішими серед клієнтів ПриватБанку. Процентна ставка - від 10 до 14% річних у гривні, від 3 до 4% у доларах. У разі оформлення вкладу “Зручний”, клієнт більше не прив’язаний до стандартних строків депозитів і сам обирає дату закінчення вкладу.

Для клієнтів, які отримують пенсії, соціальні виплати і заробітну плату на картки, у ПриватБанку є послуга «Стандарт безподатковий». Вона вигідніша, ніж звичайні вклади, тому що проценти за нею не оподатковуються. Головна умова – сума незнижуваного залишку за «Стандартом безподатковим» не може бути більшою за розмір таких видів доходів як зарплатня, пенсія, стипендія або соціальна допомога.

Процентна ставка за депозитом встановлюється залежно від строку вкладу. До речі, вклад можна поповнювати, а проценти можна зараховувати на картку або додавати до суми вкладу.

Визначитися з найвигіднішими умовами для розміщення коштів подоляни можуть за допомогою депозитного калькулятора та ознайомившись з інформацією на сайті .

Відкрити депозит можна будь-яким зручним способом: самостійно через Інтернет-банк Приват24 , скориставшись мобільним додатком “Мої вклади” для Android та IOS, або завітавши до будь-якого із 59 відділень ПриватБанку на Хмельниччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#приватбанк #урожай #банк #гроші #банк #депозит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...