• Головна
  • 34 мільйони гривень воїнам АТО надійшло від хмельницьких атомників
18:03, 16 жовтня 2017 р.

34 мільйони гривень воїнам АТО надійшло від хмельницьких атомників

34 мільйони гривень воїнам АТО надійшло від хмельницьких атомників

Трудовий колектив ВП Хмельницька АЕС активно бере участь в наданні допомоги Збройним Силам України та постраждалим під час АТО.

Так, за рахунок добровільних відрахувань із заробітної плати працівників ВП ХАЕС, коштів первинної профспілкової організації ХАЕС зібрано та перераховано більш як 800,0 тис. грн благодійної допомоги, а саме: на технічне забезпечення Збро­й­них Сил України – 248 025,0 грн; на медичне забезпечення військовослужбовців - 104 265,0 грн; для ГО «Не­тішинaська самооборона» - 200000,0 грн на допомогу учасникам АТО (грошові кошти перераховані проф­спі­лковим комітетом ППО ХАЕС 05.09.2014 р.); на під­тримку Військово-морського флоту України праці­вники ВП ХАЕС, члени громадської органі­зації «Екі­паж» зібрали 52000,0 грн.

Активну участь брали працівники підприємства в облаштуванні побуту військовослужбовців частини протиповітряної оборони, що була розгорнута поблизу ВП ХАЕС. Надавалася допомога в забезпеченні електропостачання, водопостачання, обладнано кімнату для збереження зброї, обладнано приміщення для прийому їжі, розроблено проект та закуплено обладнання для опалення приміщень військової частини.

Придбано та передано велику кількість матеріалів, необхідних у побуті військовослужбовців, а саме: постільні речі (матраци, подушки, ковдри, постільна білизна), одяг та взуття, засоби особистої гігієни, посуд та багато іншого. На ці цілі працівники ВП ХАЕС зібрали понад 200,0 тис. грн.

Проводився збір коштів для забезпечення потреб у комплектації чергової групи військовослужбовців в/ч 3043, що направляється для виконання службових обов’язків в зону АТО.

Працівниками ВП ХАЕС організовано збір коштів на лікування пораненого під час АТО мешканця міста Нетішина Панасюка Андрія. Зібрано та передано понад 20,0 тис. грн.

Зібрано та передано кошти в сумі 3 120,0 грн для працівниці ВП ХАЕС С.М.Єрмошко на лікування сина, пораненого під час АТО.

Силами транспортного цеху ВП ХАЕС проведено капітальний ремонт двох БТР-70 для потреб Збройних сил України. Кошти, необхідні для придбання запчастин та необхідних для ремонту матеріалів у сумі 19600 грн, зібрано праці­вниками транспортного цеху.

Відремонтовано також автомобільну техніку дивізіону протиповітряної оборони, а саме автомобілі КРАЗ-225, Урал, ГАЗ-66.

Підготовлено автомобі­льну техніку за нарядом військкомату в зону АТО – три автомобілі КАМАЗ, КРАЗ-257, напівпричіп, два автобуси ПАЗ, ГАЗ-66, ГАЗ-53.

Через ГО «Нетішинська самооборона» з початку 2016 року працівниками ВП ХАЕС надано фінансової допомоги ЗСУ на загальну суму близько 150 тис. грн.

Працівники ЕРП зібрали та передали на потреби ЗСУ – 63 975 грн, ТЦ- 32 200 грн, ТрЦ – 30 760 грн (крім грошових коштів працівниками ТрЦ відремонтовано та передано армії шість одиниць техніки військового забезпечення та три БТР), ЦТАВ – 19 500 грн.

За період діяльності ГО «Екіпаж» (керівник – начальник ВОП ВП ХАЕС С.І.Романко) надано благодійної допомоги ВМС України на суму понад 200 тис. грн, також 55 тис. грн передано на підтримку військових моряків Криму у період анексії. Передано ТМЦ сім’ям військових моряків на суму понад 150 тис. грн.

За 8 місяців 2017 року утримано із заробітної плати працівників ВП ХАЕС військового збору на суму 8,91 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ато #грошова #допомога #атомники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...