• Головна
  • Подільські боксери розпочали жовтень з перемог
08:53, 17 жовтня 2017 р.

Подільські боксери розпочали жовтень з перемог

Жовтень розпочався для боксерів Хмельницької обласної федерації боксу низкою перемог в міжнародних та українських змаганнях

Про подію повідомляє 0382.ua з посиланням на прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.

Так, 2-8 жовтня у м. Бердянськ (Запорізької обл.) відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. У змаганнях взяли участь боксери збірних команд областей з усіх регіонів України та м. Києва – всього учасників 342. Хмельницька збірна була представлена спортсменами ДЮСШ № 2 «Авангард» та ОЦФВУМ (м. Хмельницький), а також вихованцями м. Кам’янець-Подільський і м. Нетішин.

Виступ юних боксерів Хмельниччини був блискучим, вони вибороли 12 нагород (4 «золотих», 2 «срібних» і, 6 «бронзових»), що дозволило зайняти 3 місце в медальному заліку Чемпіонату України.

Подільські боксери розпочали жовтень з перемог, фото-1

З 11 по 14 жовтня в м. Обухів Київської області пройшов І-й Міжнародний турнір з боксу «Козацька звитяга», в якому взяли участь боксери Азербайджану, Молдови, Білорусі та 20 міст України. Збірна команда Хмельниччини складалася з боксерів ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницького, а також спортсменами з м. Шепетівка та м. Староконстантинів.

Двобої цього престижного Міжнародного турніру ще раз підтвердили високий клас боксерів ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницького, які вибороли п’ять нагород. Зокрема «золотим» переможцем змагань став Максим Драч +80 кг ., «срібним» призером став Роман Гаврилюк +91 кг, а бронзовими – Іван Левенець 54 кг та Денис Кулеша 70 кг.

Подільські боксери розпочали жовтень з перемог, фото-2

Але головним змаганням першої полови жовтня був Чемпіонат України серед чоловіків до 22 років, що відбувся 11 – 15 жовтня в м. Кропивницький. Один з лідерів подільського боксу, вихованець ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницького, В’ячеслав Гаврилюк +91 кг, впевнено вийшов у фінал змагань, але, на жаль, в напруженому та видовищному двобої, роздільним рішенням суддів, з рахунком 3:2, програв полтавському боксеру та став «срібним» призером.

Подільські боксери розпочали жовтень з перемог, фото-3

Ще один представник Хмельниччини, Олександр Козелок 56 кг (м. Кам’янець-Подільський), виборов «бронзову» нагороду чемпіонату.

Будьте в курсі усіх подій та найцікавіших новин Хмельницького, підписуйтеся на нашу Facebook  спільноту, а також Viber, та Youtube канали.