• Головна
  • У Хмельницькому провели акцію "Людина не товар" (Фото)
09:07, 19 жовтня 2017 р.

У Хмельницькому провели акцію "Людина не товар" (Фото)

Акція пройшла  з нагоди європейського дня боротьби з торгівлею людьми 

До проведення соціальної акції долучилися працівники поліції, облдержадміністрації, інших державних установ, а також благодійники.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Щоб нагадати громадськості про проблему торгівлі людьми, сьогодні у Хмельницькому провели соціальну акцію «Людина — не товар», до якої долучилися працівники поліції, департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації, центру зайнятості, центру соціально-психологічної допомоги, а також представники благодійного фонду «Ксена».

Організатори акції роздавали городянам інформативні буклети, в яких висвітлюється суть проблеми торгівлі людьми, надаються поради, як не стати жертвою цього злочину, а також перераховані усі контакти та телефони, де можна отримати кваліфіковану допомогу.

Поліцейські нагадують, що торгівля людьми — це тяжкий злочин, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років. А жертви таких злочинів повинні знати, що вони не на одинці зі своєю проблемою і можуть розраховувати на допомогу і підтримку держави. Людина, яка постраждала від цього злочину, звернувшись до місцевої державної адміністрації, має право на отримання відповідного статусу, і це дає їй можливість отримати одноразову матеріальну допомогу, а також отримати повний спектр допомоги: медичної, правової, соціальної, а також одноразової матеріальної допомоги.

Сект

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #людина #не_товар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...