• Головна
  • У Хмельницькому пройшов ІІ-ий Форум Енергоефективності
17:32, 19 жовтня 2017 р.

У Хмельницькому пройшов ІІ-ий Форум Енергоефективності

У Хмельницькому пройшов ІІ-ий Форум Енергоефективності

Цьогорічний Форум, на відміну від попереднього, не такий масовий, проте більш «робочий» й зібрав саме цільову аудиторію.

Фахівці та експерти галузі проектів USAID, IFC (Група Світового Банку), Європейського Союзу поділилися новими програмами, можливостями взяття вигідних кредитів та позитивним досвідом у сфері енергоефективності.

Міський голова Олександр Симчишин у вітальному слові зазначив, що рік тому його виступ на Форумі був радше з поглядом у майбутнє, натомість сьогодні, коли уже минув рік, є можливість говорити як про плани на найближчий час, так і про конкретні результати.

«Місто точно стало енергоефективнішим. Якщо минулого року ми заявляли про перший реалізований проект утеплення багатоповерхового будинку, то сьогодні уже маємо десять утеплених багатоповерхівок, до десятка будинків, які замінили повністю вікна у під’їздах на енергоефективні, – говорить Олександр Симчишин. – Також чималий ресурс пішов на утеплення бюджетних установ. За минулий рік утеплили 6 дитячих садочків, по проекту з НЕФКО буде утеплено ще дві школи та два дитячих садочки».

Також міський голова розповів про встановлення окремих теплових пунктів, які крім перинатального центру до кінця року з’являться ще у 4-ох дитячих садочках та про роботу із заміни зовнішнього освітлення, яке суттєво заощаджує енергоресурси.

Міський голова вкотре наголосив, що міська влада завжди готова до максимальної співпраці з усіма активними людьми, аби місто Хмельницький стало справді енергоефективним.

Заступник керівника проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Дмитро Ємельяненко розповів про плідну роботу з містом та запевнив, що й надалі надаватимуть допомогу у підготовці проектів.

«Головним фактором є зміна ставлення кожної людини на рівні родини, підприємства до споживання енергоресурсів та енергозбереження. Наразі кардинально змінилося ставлення, до 90% українців підтримують впровадження енергоефективних заходів та використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії», – зазначив Дмитро Ємельяненко.

Заступник міського голови Володимир Гончарук представив присутнім впровадження у Хмельницькому міських Програм зі стимулювання енергозбереження у житловому фонді. Резюмував ті здобутки у галузі, які вдалося реалізувати за рік.

Більше десяти доповідачів розповіли про нові програми та рекомендації у сфері енергоефективності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#форум #енергоефективність #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...