• Головна
  • «Енергоефективне місто» – фільм про те, що у Хмельницького є шанс бути саме таким (Відео)
09:04, 23 жовтня 2017 р.

«Енергоефективне місто» – фільм про те, що у Хмельницького є шанс бути саме таким (Відео)

«Енергоефективне місто» – фільм про те, що у Хмельницького є шанс бути саме таким (Відео)

Презентацію фільму «Енергоефективне місто» приурочили до Днів Сталої Енергії. Знятий він у рамках міжнародного проекту CLEEN, який одночасно проходить у чотирьох країнах: Україна, Грузія, Молдова та Вірменія. У Хмельницькому його реалізовує ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку».

"Через фільм ми намагались зробити зрозумілою та доступною інформацію про енергозбереження для широкого загалу. Про те, як заощаджувати енергоресурси та про глобальні наслідки, якщо цього не робити. Усі герої фільму це реальні хмельничани, які розповідають про те, чому тематика енергоефективності увійшла в їх життя та який результат це принесло. Наша мета – пояснити мешканцям міста, що якщо ми хочемо жити в екологічному місті для цього мають прикласти зусилля усі", – говорить голова правління ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» Степан Кушнір.

Журналістка муніципальної телерадіокомпанії «Місто» Тетяна Гуща одна із авторів фільму, а також і героїня стрічки.Тетяна зізнається, що завдяки участі у цьому проекті стала ощадливішою у використанні енергоресурсів.

"Завдання мінімум цього фільму – це те, що він примусить замислитись, а завдання максимум – мотивувати когось змінитись".

Глобальне питання помістили у 30 хвилин завдання не з простих, проте авторам та учасникам стрічки це вдалося. Головне, що фільм і апелює до емоцій, і водночас змушує замислитись. Пропонуємо витратити півгодини свого часу і зрозуміти, що цей час не був витраченим даремно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#енергоєфективність #місто #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...