• Головна
  • У Хмельницькій прикордонній академії провели ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію (Фото, Відео)
18:09, 2 листопада 2017 р.

У Хмельницькій прикордонній академії провели ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію (Фото, Відео)

У Хмельницькій прикордонній академії провели ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію (Фото, Відео)

На конференції обговорювали перспективи розвитку освіти та взаємодії між правоохоронними органами та військовими формуваннями.

2 листопада у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького зібралися ректори та представники спеціалізованих освітніх закладів з різних куточків України. Мета вже традиційної конференції — представити результати своїх робіт та досягнень, а також обговорити перспективи покращення підготовки фахівців в правоохоронній та військовій сферах.

У Хмельницькій прикордонній академії провели ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію (Фото, Відео), фото-1

В рамках форуму була представлена виставка навчально-матеріальної бази Національної академії та виставки технічних досягнень.

Серед запрошених гостей заходу вдалося помітити радника Президента України, доктора військових наук, генерала-армії України Віктора Назаренка. У своїй вступній промові він привітав всіх з десятим щорічним науковим форумом та зауважив про його надзвичайну важливість не лише для прикордонного відомства, а й для всіх інших, що були присутні на конференції.

У Хмельницькій прикордонній академії провели ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію (Фото, Відео), фото-4

Після всіх «спічів», з рук Назаренка прикордонники отримали грамоти та нагороди призначені Указом Президента України.

І вже тоді, перейшли до обговорення освітньо-наукових питань, серед яких: сучасні освітні концепції, військова техніка та всебічне забезпечення оперативно-службових (бойових) дій структур сектору безпеки і оборони та правові шляхи формування національних безпекових і оборонних спроможностей.

Ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук розповів, що це для закладу непересічний та особливий день, адже Національна академія є засновником цього форуму, який успішно проводить вже 10 років. Олег Миколайович зазначив, що такі заходи сприяють підвищенню якості освіти, а без підвищення цієї якості та без розвитку науки не змогла б розвиватися і сама академія.

#прикордонники #Хмельницький #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...