Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото)

Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким, Барна Лілія

Відтепер у парку культури і відпочинку ім М.Чекмана росте 19 сакур. 10 – при вході в парк, решта – на його території.

Відкрити місце, яке з часом зможе стати улюбленим для багатьох мешканців, приїхав Наофумі Ікеда, Другий Секретар Політичного Відділу Посольства Японії в Україні.

"У липні мій колега був присутній на відзначенні Днів Японії у Хмельницькому, – каже пан Наофумі. – Він розповів мені, що цей захід був чудово організований. Це і дозволило нам зрозуміти, що у Хмельницькому люди зацікавлені в тому, щоб краще знати японську культуру. Тому кращого міста для того, щоб висадити алею з сакур, годі й шукати. Сподіваюся, що вони стануть символом дружби між двома країнами і що ви згадуватимете Японію щоразу, коли бачитимете їх цвіт. Сам же я сподіваюся невдовзі на власні очі побачити квітучу сакурову алею у Хмельницькому".

Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-1 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-2 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-3 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-4 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-5 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-6 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-7 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-8 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-9 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-10 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-11 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-12 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-13 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-14 Нова алея сакур: На знак дружби між Японією та Хмельницьким (Відео, Фото), фото-15

До 25-го ювілею дружніх відносин між двома державами 2017 рік в Україні названо роком Японії. З цієї нагоди Посольство Японії в Україні висадило більше тисячі сакур у різних містах. Юні хмельничани виготовили для дерев символічні прикраси – фігури солов'їв, що символізують нашу державу. Сьогодні символи двох країн – України та Японії – поєдналися.

"Дуже символічним є те, що ми відкриваємо таку алею саме восени, коли все сіре і похмуре, – наголошує міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Адже сакура – символ весни, сонця, початку життя. Всього того, чого не вистачає в осінні дні. Хмельничани, впевнений, отримають нове чудове місце для відпочинку".

Хмельницька міська рада
сакура Японія парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі