• Головна
  • Українське радіо закликає усіх разом написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності
17:56, 8 листопада 2017 р.

Українське радіо закликає усіх разом написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності

Українське радіо закликає усіх разом написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності

Акція традиційно відбувається у День української писемності та мови, 9 листопада, і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп‘ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися до написання, а й створити власний осередок диктанту - зібратися родиною, колективом чи з групою друзів, адже мета акції - не перевірка грамотності, а єднання.

Як повідомляють організатори, цьогоріч вісімнадцятий радіодиктант проходитиме у форматі міжнародного флешмобу.

Після першого радіодиктанту у 2000 році організатори отримали близько тисячі робіт, а торік їх надійшло уже понад 21 тис. Географія учасників також вийшла за межі України - торік організатори отримали радіодиктанти від учасників з Фінляндії, Італії, Великої Британії, Єгипту, Туреччини, Білорусі, Швецї, Португалії, Франції.

Радіодиктант звучатиме на Першому каналі Українського радіо о 12 годині, він традиційно складатиметься з близько 150 слів, а читатиме його доцент Київського університету ім. Б.Грінченка мовознавець Олександр Авраменко.

Диктант треба надіслати на адресу Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Електронна адреса для надсилання радіодиктанту:[email protected]. Перевірятимуться лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада, а ті, хто напише диктант без помилок, будуть відзначені символічними призами.

#національна #єдність #диктант
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...