"Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото)

"Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб, Бойко Роман

Сервісні центри МВС вирішили нагадати важливі щоденні правила поведінки на дорозі, яких мають дотримуватися водії і пішоходи.

Усі нагадування створені для того, аби громадяни пам'ятали про прості речі, що рятують життя та виявляють повагу учасників дорожнього руху один до одного. Команда сервісних центрів МВС переконує, що незначні, на перший погляд, вчинки часто є вирішальними на дорозі.

"Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото), фото-1 "Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото), фото-2 "Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото), фото-3 "Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото), фото-4 "Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото), фото-5 "Love is…": хмельничанам нагадали правила поведінки на дорозі в оригінальний спосіб (Фото), фото-6

Нагадуємо, що на сайті Головного сервісного центру МВС працюєонлайн-тренажер зі знань правил дорожнього руху. За допомогою сервісу майбутні водії можуть підготуватися до теоретичного іспиту для отримання посвідчення водія за оновленими питаннями, а досвідчені водії - перевірити свої знання. За 4 місяці таким тренажером вже скористалися 58 000 громадян.

турбота МВС нагадування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі