За останній місяць на Хмельниччині найбільше подорожчали яйця

За останній місяць на Хмельниччині найбільше подорожчали яйця, Бойко Роман

Одяг і взуття подорожчали на 2,5%, зокрема, взуття – на 3,3%, одяг – на 2,0%.

Індекс споживчих цін по області у жовтні 2017р. відносно попереднього місяця становив 101,0%, по Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції) – 101,2%.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,5%. Найбільше (на 10,8%) подорожчали яйця. На 6,1–1,3% підвищились ціни на молоко, масло, сметану, сири, кисломолочну продукцію, сало, крупи манні та ячні, рис, пшеничне борошно, макаронні вироби. Водночас помітно знизились ціни на гречані крупи та цукор (на 8,6% та 8,1% відповідно). Крім того, на 3,2–1,0% подешевшали овочі, фрукти, свинина, м’ясо птиці, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 2,0%, а саме: на алкогольні напої – на 2,3%, тютюнові вироби – на 1,7%.

Одяг і взуття подорожчали на 2,5%, зокрема, взуття – на 3,3%, одяг – на 2,0%.

Як і в попередньому місяці, підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (на 0,3%) зумовлено зростанням плати за оренду житла (на 2,1%) і вартості його утримання та ремонту (на 2,0%).

Підвищення цін на транспорт у цілому на 2,6% головним чином зумовлено подорожчанням палива та мастил на 5,3%. Разом з тим відбулось здешевлення перевезень залізничним пасажирським транспортом на 7,5%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,7%, що пов’язано з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 6,7%.

Серед інших товарів та послуг на 3,1–0,5% збільшились ціни на послуги ресторанів та готелів, у сфері охорони здоров’я, відпочинку та культури, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

З початку року індекс споживчих цін по області та Україні становив 111,5%.

За матеріалами Головного управління статистики у Хмельницькій області
продукти ціни Хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі