Місце України в рейтингу найнебезпечніших для туристів країн

У рейтингу найбільш небезпечних для мандрівників країн в 2018 році Україна опинилася серед держав з "середнім" рівнем небезпеки.

Про це йдеться в дослідженні британського таблоїдуDaily Mail.

Видання оцінило ризики для здоров'я, для особистої безпеки, а також безпеку дорожнього руху в різних країнах світу.Згідно з отриманими даними, найнижчий рівень загроз по всіх трьох категоріях мають Фінляндія, Норвегія і Ісландія.

При цьому велику частину Африканського континенту займають країни, життя і здоров'я туристів в яких піддаються найбільшому ризику.

У категорію країн з низьким рівнем загроз для здоров'я увійшли Канада, США, більша частина Європи, Австралії, Нової Зеландії та Японії.Бразилія, Китай і Росія вважаються країнами з "мінливими ризиками" в цій галузі.

Загрози особистої безпеки мінімальні в Гренландії, Ісландії, Фінляндії, Норвегії та Швейцарії, "низький" рівень загроз присвоєно Канаді, США, Іспанії, Великобританії, Франції, Німеччини, Японії, Нової Зеландії та Австралії.При цьому Сирія, Малі, Лівія, Південний Судан, Афганістан, Сомалі та Ємен вважаються "екстремальними" в цій категорії поряд з Мексикою, Пакистаном і деякими провінціями Індії.

Що стосується безпеки дорожнього руху, то тут рівень "максимального ризику" присвоєно африканським країнам, а також Бразилії, Болівії, Саудовскуой Аравії, Ірану та Казахстану.

рейтинг Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі