Спільні фестивалі, проекти та індустріальний парк: Симчишин розповів про деталі свого візиту в Польщу

Спільні фестивалі, проекти та індустріальний парк: Симчишин розповів про деталі свого візиту в Польщу, Бойко Роман

Мер Хмельницького побував у кількох містах Польщі та домовлявся про співпрацю.

Після повернення з відрядження, Олександр Симчишин розповів, що під час робочої поїздки довелося відвідати чотири міста: Жешув, Люблін, Варшаву та Цеханув. З першим, Хмельницький, за словами мера, вже невдовзі розпочне партнерські відносини в культурному напрямку та сфері бізнесу.

«Це місто нам цікаве з  точки зору будівництва індустріального парку. Його площа там 450 гектарів. Насправді, дуже цікава економічна зона, яка стимулює розвиток міста шаленими темпами. Будемо переймати досвід та вже домовилися з владою Жешува про початок співпраці до підписання офіційних угод», — розповів Олександр Сергійович

У Хмельницькому процес  виділення земельної ділянки під індустріальний парк вже завершено — 52 гектари в мікрорайоні Лезнево. У міськраді переконують, що зараз ведеться робота  з вирішення питань про його наповнення: поки мова йде про логістичний центр та два основні напрямки виробництва (легка промисловість і переробка сільськогосподарської продукції).

Зважаючи на те, що Жешув часто проводить різноманітні ярмарки, вже в грудні цього року на один з них планують делегувати представників з Хмельницького,  таким чином розпочавши бізнес-співпрацю з цим містом.

В Любліні делегація з Хмельницького приділила увагу освітній співпраці та домовилася про стажування в Польщі хмельницьких комунальників та працівників міськради. Симчишин, до того ж, відзначив тамтешню транспортну реформу та заявив, що до такого рівня поступово потрібно рухатися і Хмельницькому.

«З цікавого та потрібного нам  — транспортна реформа, яку провели в Любліні. Окрім «розумних» зупинок, весь громадський транспорт одного кольору та підпорядковується одному комунальному підприємству. Тролейбуси, до речі, спільного українсько-польського виробництва на базі «Богданів». Там дуже хвалять ту частину роботи, що виконує українська сторона. Звичайно, за рік ми такого рівня в себе не досягнемо, але потрібно поступово рухатися в цьому напрямку», — продовжив мер.

Також  Олександр Симчишин відвідав місто-побратим Цеханув, з яким продовжать співпрацювати та Варшаву. З районом столиці Польщі теж невдовзі буде підписаний договір про співпрацю.

Симчишин Польща візит
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі