На Хмельниччині шахраї безкоштовно отримують земельні ділянки

На Хмельниччині шахраї безкоштовно отримують  земельні ділянки, Барна Лілія

На Хмельниччині заходами представницького характеру прокуратура повертає у державну власність незаконно одержані громадянами в межах норм безоплатної приватизації земельні ділянки

Кожному громадянину України гарантується право на безкоштовне отримання земельної ділянки.

Про подію інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області. 

Так, згідно ст. 121 Земельного Кодексу України громадяни України мають право на безкоштовну передачу їм земельних ділянок у визначених законом розмірах один раз для відповідного виду використання.

До прикладу, безоплатна передача землі із фондів державної та комунальної власності для ведення особистого селянського господарства здійснюється у розмірі не більшому ніж 2 га.

Реалізація цієї норми закону проводиться шляхом подачі особою, яка бажає отримати земельну ділянку у власність, до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування клопотання. В ньому заявник підтверджує, що раніше ним земельні ділянки даної категорії в межах норм безоплатної приватизації не отримувались.

За результатами вивчення стану законності у цій сфері Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено випадки зловживання окремими громадянами своїм конституційним правом та повторне використання процедури безоплатного отримання земельної ділянки особами, які таке право уже використали.

Так, встановлено, що, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації, цьогоріч четверо осіб повторно безоплатно отримали земельні ділянки, розташовані на території Меджибізької селищної ради Летичівського району.

Ділянки загальною площею 8 га надано громадянам для ведення особистого селянського господарства.

Як повідомив начальник Летичівського відділу Хмельницької місцевої прокуратури Денис Гуменний, для поновлення порушених інтересів держави прокуратурою вжито заходи представницького характеру.

Постановами Хмельницького окружного адміністративного суду, винесеними за результатами розгляду чотирьох позовів Хмельницької місцевої прокуратури, накази Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок загальною площею 8 га у власність визнано незаконними та скасовано.

земельні ділянки отримують шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі