У Хмельницькому відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини

У Хмельницькому відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини, Барна Лілія

Днями в одному з дитячих розважальних центрів Хмельницького відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини

Організували захід силами колективу відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених Хмельницького обласного перинатального центру за підтримки меценатів. Цього разу на свято запросили близько півсотні батьків з дітками, які народилися раніше визначеного строку. Для них провели ігри, майстер-класи, влаштували аквагрим, шоу мильних бульбашок і солодкий стіл.

У Хмельницькому відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини, фото-1

Найменша дитина, яку виходили у цьому відділенні за 4 роки його роботи, важила на момент народження 500 грам. Завідуюча відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених ХОПЦ, головний позаштатний неонатолог ДОЗ Вікторія Олексюк повідомила, щороку у відділенні виходжують до 300 недоношених діток. А це – до 15 % від усіх пологів, які приймають в обласному перинатальному центрі. Над цим спільно працює ціла команда акушерів-гінекологів, лікарів інтенсивної терапії та неонатологів. Не менш вагомим є і титанічний труд медичних сестер, які цілодобово підтримують маму у будь-якій ситуації. А, як свідчить практика, у процесі виходжування визначальну роль може відіграти навіть найменша дрібниця. За твердженням медиків, важливе психологічне налаштування мами і всієї родини, комфортні умови та позитивне мислення.

У Хмельницькому відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини, фото-2 У Хмельницькому відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини, фото-3 У Хмельницькому відзначили Міжнародний день передчасно народженої дитини, фото-4

Вікторія Михайлівна підкреслила, що, на жаль, не всі передчасно народжені дітки повністю здорові. Здебільшого, вони хворіють на неврологічні захворювання і лікування займає певний, а іноді, й тривалий час. Проте в Україні існує громадська організація «Асоціація батьків передчасно народжених дітей». Завдяки тому, що у відділенні постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених ХОПЦ є безкоштовний доступ до Wi-Fi, мами знаходять підтримку в таких же породіль і діляться досвідом.

Хмельницька ОДА
Хмельницький Міжнародний_день передчасно народженої дитини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі