Забудовнику із Хмельницького не вдалося проігнорувати сплату боргу

Забудовнику із Хмельницького не вдалося проігнорувати сплату боргу, Барна Лілія
За втручання прокуратури Хмельниччини забудовник сплатить до бюджету обласного центру збитки, завдані невиконанням зобов’язань
Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.
Встановлено, що у 2014 році одним із суб’єктів господарювання у місті Хмельницькому під майстерню реконструйовано нежитлове приміщення площею близько 270 кв. м.
Пропозиції Хмельницької міської ради укласти договір про пайову участь у створенні та розвитку інфраструктури міста та сплатити вказані кошти підприємство проігнорувало.
Про подію повідомляє прес-служба прокуратури в Хмельницькій області.
В результаті ухилення від виконання визначених законом зобов’язань бюджет обласного центру недоотримав відповідні кошти, а тому прокуратура звернулась до суду з вимогою про їх стягнення.
Як повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик, рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.
Відтак, замовника будівництва зобов’язано сплатити до бюджету збитки в розмірі 215 000 грн.
прокуратура позов задоволено пайова частка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі