13:51, 3 грудня 2017 р.
На Хмельниччині затримали подружжя, яке торгувало канабісом. ФОТО
Працівники поліції затримали двох мешканців Ярмолинецького району, які торгували канабісом
27-річний наркозалежний чоловік та його 42-річна дружина потрапили у поле зору поліцейських ще у квітні цього року. Майже 8 місяців правоохоронці проводили оперативні заходи та збирали доказову базу, щоб довести – подружжя заробляє на життя, приторговуючи наркотичною речовиною рослинного походження.
У підозрюваних провели низку закупок, в ході яких тричі була вилучена розфасована у пакетики нарковмісна рослина. Торговці щоразу правили за пакуночок вагою 10-20 г від 400 до 1000 гривень, залежно від кількості канабісу у ньому.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч статті ч.2 307 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Правоохоронці наразі з‘ясовують, де саме подружжя брало сировину для торгівлі, та яким чином шукало покупців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
Вчора
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
10:32, 10 січня
11:35, 14 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
17:17, 17 січня
live comments feed...