• Головна
  • У Хмельницькому відбувся Alfa Business Hub: бізнесменів вчили заробляти більше
Новини компаній
13:30, 8 грудня 2017 р.

У Хмельницькому відбувся Alfa Business Hub: бізнесменів вчили заробляти більше

Новини компаній
У Хмельницькому відбувся Alfa Business Hub: бізнесменів вчили заробляти більше

Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк продовжують цикл заходів для представників малого та середнього бізнесу - Alfa Business Hub. Навчали і бізнесменів з Хмельницького. 7 грудня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Sobkoff» як досвідчені бізнесмени, так і новачки зібралися, щоб дізнатися більше про нові технології для розвитку бізнесу, а також про лайфхаки, які допоможуть не тільки заощадити час і гроші, а й залучити нових клієнтів.

Що таке Alfa Business Hub?

Alfa Business Hub - це комунікаційний майданчик, який об'єднує бізнесменів для спілкування, обміну досвідом та навчання у кращих експертів в оподаткуванні та фінансах, інтернет-маркетингу, побудові ефективної команди та інших.

У банку переконані, що малий і середній бізнес є драйвером розвитку здорової економіки. У розвинених країнах цей сегмент формує близько 70% ВВП. Україна все ще відстає в силу низки причин. З одного боку, в Україні ще не сформований «клімат» для розвитку підприємництва. З іншого — у багатьох підприємців недостатньо знань про те, як в поточних умовах правильно організувати бізнес, яку систему оподаткування вибрати, як ефективно використовувати інструменти просування, як управляти персоналом.

Саме тому в команди Альфа Банку Україна та Укрсоцбанку виникла ідея організувати таку унікальну для України платформу для спілкування.

«Захід спрямований на те, щоб організувати комунікаційну платформу, в якій банк бере участь на рівні з клієнтами. Запрошені спікери, які мають успіх у різних сферах, показують на практиці, як все потрібно організовувати, без навіювання стереотипів. Слухачами сьогодні в нас є директора підприємств, приватні підприємці», — розповіла регіональний керівник малого та середнього бізнесу в Подільському регіоні Наталія Якимець.

Про що говорили спікери?

Першим спікером був директор компанії Civitta Антон Шулик. Він розповідав присутнім про тонкощі фінансового менеджменту, звітність та ділився порадами, як вести бізнес, щоб він приносив максимум прибутку.

«У своєму виступі я виокремив би кілька тез: потрібно вимірювати ефективність бізнесу (показник рентабельності має бути вищим 20%), має бути звітність, щоб міряти ту ефективність, третє — якщо в нас рентабельність нижча, ніж ми того хочемо, потрібно робити щось, аби її підвищити, теза четверта — дохідність потрібно вимірювати разом з ризиком, і п’ята — навіть якщо все добре за попередніми чотирма пунктами, у бізнесу мають бути кошти, щоб розраховуватися по рахунках, а для цього потрібний овердрафт, або фінансовий запас», — зазначив Антон Шулик.

Також серед спікерів була присутня Альона Лукіна. Директор рекрутингового агентства «Снайпер» звернула увагу на ще одну важливу складову ведення бізнесу — правильний підбір персоналу.

«Основні теми — методи пошуку спеціалістів, де їх шукати, як проводити співбесіди та як їх адаптувати в компанію. Також говоритимемо про типажі людей: краще брати молодь чи старших працівників, чим вони відрізняються та чим можуть бути корисні для організації», — розповіла перед виступом Альона Лукіна.

Протягом дня під час бізнес-хабу, хмельницькі бізнесмени мали можливість не лише слухати лекції, а й задавати запитання експертам та обмінюватися один з одним досвідом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...