• Хмельницька обласна федерація спорту звітує про досягнення подільських боксерів
13:38, 10 грудня 2017 р.

Хмельницька обласна федерація спорту звітує про досягнення подільських боксерів

У кінці жовтня – листопада спортсмени Хмельницької обласної федерації боксу взяли участь у кількох престижних міжнародних та українських турнірах, де вибороли статуси переможців та призерів.

З 17 по 22 жовтня у м. Софія (Болгарія) відбувся Міжнародний турнір класу А – «Кубок Балкан», у якому взяло участь 77 спортсменок з 21 країни. Українська жіноча збірна з боксу посіла перше місце в медальному заліку змагань. Серед українських призерів – Боруца Марія (75 кг), що виборола бронзову медаль престижного Міжнародного турніру.

23-29 жовтня відбувся Чемпіонат України серед юніорів 2002-2003 рр н у м. Одеса. Збірна команда Хмельницької області, під керівництвом Заслуженого тренера України Анатолія Миколайовича Чумакова, виборола срібну нагороду, яку приніс нашої команді вихованець ДЮСШ №2 «Авангард» Денис Салабай (80 кг).

Чемпіонат Європи серед молоді, який відбувся 20-29 жовтня 2017 р. у м. Анталія (Турція), зібрав 198 найкращих боксерів з 33 країн. Збірна України з боксу посіла друге місце в командному заліку на чемпіонаті Європи серед молоді, що завершився в Анталії. На рахунку наших боксерів п’ять медалей – золота, дві срібні та стільки ж бронзових.

Приємно, що дві нагороди цього Міжнародного чемпіонату здобули представники Хмельниччини: Тарас Бондарчук 60 кг (м. Шепетівка) виборов срібну медаль, а Аркадій Карцан 91 кг. (ДЮСШ № 2 «Авангард» м. Хмельницький) – посів третє місце та приніс у скарбничку української збірної «бронзу».

З 6 по 12 листопада відбувся Чемпіонат України серед молоді в м. Миколаїв. Хмельницьку область представляли 7 боксерів. У підсумковому медальному заліку наша команда посіла п’яту сходинку. При цьому представники ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницького вибороли 3 медалі: Гаврилюк Роман +91 кг, у напруженому фінальному двобої, з рахунком 5:0, переміг запорізького спортсмена та виборов титул Чемпіона України, а Рафаловський Артур 56 кг (2000 р н) і Драч Максим 91 кг (2001 р н) – «бронзові» призери змагань.

13 – 19 листопада у м. Львові, відбувся Чемпіонат України серед чоловіків-еліти.У скарбничці нашої федерації дві «золотих» та одна «срібна» медаль, що дозволило Хмельницької обласної федерації боксу посісти друге місце в медальному заліку.

Золоту медаль та титул Чемпіона України вибороли Владислав Ветошкін 56 кг та Оганесян Мгер 64 кг (обоє ОЦФВУМ м. Хмельницький), а Віктор Петров (ШВСМ, м. Хмельницький) став срібним призером змагань.

19 – 26 листопада проходив Чемпіонат Світу серед жінок – молоді м Гувахаті (Індія).У складі збірної України змагалася Анастасія Лісінська 51 кг. (ДЮСШ № 2 «Авангард», ШВСМ, м. Хмельницький). На жаль, у 1/8 фіналу Анастасія програла лідеру індійської команди та припинила виступ на чемпіонаті.

24 – 26 листопада у м. Рівне відбувся турнір «Юний спартаківець». Хмельницьку область представляла командна ДЮСШ №2 «Авангард», на чолі з Заслуженим тренером України Анатолієм Миколайовичем Чумаковим, яка виборола вісім нагород.

Так, «золото» здобули юнаки Грабовський Віталій 46 кг., Садовський Максим 48 кг., Захаров Денис 54 кг. та юніор Шустін Влад +80 кг.

Мединський Артем 30 кг. – виборов срібну медаль змагань, а Ковальчук Савелій 43 кг., Каплун Кирило 54 кг. та Гончарук Максим 46 кг. – стали «бронзовими» призерами турніру.

Хмельницька обласна федерація спорту звітує про досягнення подільських боксерів, фото-25

24 – 26 листопада понад 250 спортсменів з усіх куточків України та навіть з-за кордону завітали до Луцька, аби взяти участь у Всеукраїнському боксерському турнірі пам’яті майстра спорту з боксу Василя Лотоцького, який загинув у 2012 році. Збірна Хмельницької області виборола шість золотих та три бронзових медалі.

Отже, переможці змагань:

Бойко Віктор ( 2003 р н ) 50 кг. (м. Кам’янець-Подільський);

Гордійчук Влад ( 2002 р н ) 70 кг. (м. Шепетівка).

Борейко Іван ( 2003 р н ) 57 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард», м. Хмельницький);

Турчанинов Ратмир ( 2002 р н ) 60 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард», м. Хмельницький);

Салабай Денис ( 2002 р н ) 80 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард», м. Хмельницький);

Гаврилюк Роман ( 2000 р н ) +91 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард», м. Хмельницький).

Трете місце та бронзову медаль вибороли:

Якимчук Віталій ( 2003 р н ) 48 кг. (м. Славута);

Левенець Іван ( 2001 р н ) 56 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард», м. Хмельницький);

Кулеша Денис ( 2001 р н ) 69 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард», м. Хмельницький).

Крім того, 18 листопада відбувся вже традиційний, другий у цьому році, боксерський матч Польща (Великопольський округ) – Україна (Хмельницька область), у якому взяли участь Лясота Юлія 64 кг ( ДЮСШ №2 «Авангард», ШВСМ, м. Хмельницький) та Мазуренко Олексій 64 кг (ШВСМ. м. Хмельницький).