• Головна
  • Почути голос батьків та навколишній світ: маленькій хмельничанці потрібна ваша допомога
Допомога
10:55, 7 березня 2018 р.

Почути голос батьків та навколишній світ: маленькій хмельничанці потрібна ваша допомога

Допомога
Почути голос батьків та навколишній світ: маленькій хмельничанці потрібна ваша допомога

У маленької Даші двохстороння сенсоневральна глухота.

Батьки просять про допомогу небайдужих, адже дівчинці потрібно зробити операцію якнайшвидше, щоб вона змогла почути світ.

«Дашенька народилась здоровою дитинкою, пологи пройшли вдало, без ускладнень. Розвивалась як звичайна дитина , почала тримати голову, сидіти, повзати вчасно. Коли почали різатись зубчики ( верхні ) в нас була температура, сягала 40,2 . Але у всіх діток буває температура, наша не виключення, і так температура трималась у нас тиждень, і тут показався зубчик. Але після того у Даші з'явився кон'юктивіт, ми звертоались до лікарів, лікували, через тиждень все пройшло. Ніяких змін у її поведінці ми не бачили, але одного разу замітили, що коли голосно щось впало чи стукнуло, реакції у донечки не було. Ми забили на сполох. 5.10.17 поїхали в м. Хмельницький, в ЛОР відділенні нам зробивши наркоз , провели КСВП дослідження ,і тоді прозвучав страшний діагноз - двостороння сенсоневральна глухота ІV ступеня (95дБ -110дБ )», — розповідає мама Ірина.

Батьки дитини вирішили ще перевіритись в Київському інституті отоларингології ім. Коломійченка. Там результати підтвердились. Проте, лікарі дали надію, що вихід є і це — кохлеарна імплантація . Для того, щоб її провели безкоштовно потрібно стати на чергу, дівчинка в ній аж 375. І чекати можливо доведеться роками.

Альтернатива — операція за кордоном, яку потрібно провести якомога швидше. Вартість кохеларної імплантації вартуватиме не підйомних для сім’ї 25-30 тисяч євро.

«В ідеалі треба встигнути до 2 років, ( нам зараз 1,4) але якщо зробити операцію до 2,5 років, то вона піде в 1 клас разом зі своїми ровесниками. На жаль зібрати таку суму, нереально для нашої сім'ї, але знаю, що з вашою допомогою ми зможемо все», — просить про допомогу мама Даші

Інформація для всіх, хто бажає допомогти:

Номер карти (ПриватБанк): 5168 7573 3766 9214 (Лясота Ірина Віталіївна).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #дитина #Хмельницький
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...