• Головна
  • У центрі Хмельницького хочуть побудувати хмарочос: влада — проти
15:47, 18 грудня 2017 р.

У центрі Хмельницького хочуть побудувати хмарочос: влада — проти

У центрі Хмельницького хочуть побудувати хмарочос: влада — проти

Господарський суд Хмельницької області зобов’язавприватне мале підприємство “Фінмаркет” повернути Хмельницькій міській раді орендовану земельну ділянку площею 2500 кв. м, розташовануна вул. Камянецькій, 2а.

Про це повідомляє 0382 з посиланням на Незалежний Громадський Портал.

Міська Рада звернулася до суду де наполягала, що забудовникбез згодиорендодавця почав використання земельної ділянки під будівництво висотного багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торговельно-офісними приміщеннями та закладами ресторанного господарства.

У запереченнях “Фінмаркет” пояснив, що,відповідно до п.3 договору оренди, навул. Камянецькій, 2а знаходиться об’єкт незавершеного будівництва – готельно-торгівельно-розважальний комплекс готовністю 27%. Також забудовник заявив, що на підставі виданих містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки він розробив проектну документацію, яка пройшла всі необхідні експертизи та отримано дозвіл на виконання будівельних робіт. “Фінмаркет” також зауважив, що зміна назви об’єкту будівництва та його техніко-економічних характеристик відбувалася тричі шляхом видачі нових містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Натомість аргументація госпсуду будувалася на тому, що забудовник не мав попередньої письмової згоди на спорудження житлового будинку навул. Камянецькій, 2а, отриманої від Хмельницької міської ради, що суперечить положенням закону (в тому числі, ст.ст. 15, 24, 25 Закону України „Про оренду землі), так і волевиявленню сторін, відображеному в договорі оренди землі № 040974200210 від 05.10.2009р. (зокрема, у пунктах 15, 30). Це стало підставою для судурозірвати договір оренди землі, укладений між Хмельницькою міською радою та приватним малим підприємством “Фінмаркет”.

За даними забудовників, на спірній земельній ділянці планується будівництво 25-поверхового житлового комплексу, який буде складатись, як з комерційних приміщень: магазинів, салонів, кафе, ресторанів тощо, так і з 195 одно-, дво-, трикімнатних житлових квартир.

Будинок міститиме дворівневий підземний паркінг та перші два поверхи комерційної площі.

Також, як заявляли інвестори цього проекту, вони пройшли всі експертизи, після чого й було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмарочос #будинок #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...