09:58, 29 грудня 2017 р.
Хмельничанина звільнили з полону «ДНР»
Серед звільнених під час обміну полоненими був і мешканець Хмельниччини.
Про це інформує 0382 з посиланням на «Поділля-Центр».
Хмельничанин Микола Ніколюк – один з тих, кого вчора звільнених з полону, незабаром повернеться додому. Як повідомили в обласному Центрі допомоги учасникам АТО, чоловікові 42 роки., родом він із села Вербівці Шепетівського району.
20 березня 2015 року пішов на військову службу добровольцем. Рівно через рік Микола Ніколюк потрапив у полон до бойовиків самоназваної Донецької народної республіки. 21 місяць на військового вдома чекала дружина та донька.
Нагадаємо, що 27 грудня відбувся обмін полоненими між терористичними угрупуваннями «ЛНР» та «ДНР» і українською стороною. Бойовикам віддали 306 полонених, натомість додому повернулися 74 українці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
20:45, 3 січня
live comments feed...