Прокуратура: Замовники будівництва у Хмельницькому продовжують сплачувати борги

Прокуратура: Замовники будівництва у Хмельницькому продовжують сплачувати борги, Барна Лілія

За втручання Хмельницької місцевої прокуратури замовник будівництва багатоквартирного житлового будинку сплатив чверть мільйона гривень на розвиток інфраструктури обласного центру

Про подію повідомляє 0382 з посиланням на  прес-службу прокуратури Хмельницької області.

Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.

Органи прокуратури Хмельниччини шляхом вжиття заходів представницького характеру реагують на випадки недобросовісного виконання вказаних зобов’язань.

Так, встановлено, що у 2016 році між Хмельницькою міською радою та приватним підприємством, що виступило замовником будівництва 4-поверхового багатоквартирного житлового будинку, укладено договір про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького.

На підставі цього правочину забудовник зобов’язався до червня 2017 року сплатити до місцевого бюджету 325 тис. грн.

Однак, нехтуючи своїми зобов’язаннями підприємство у визначений угодою строк сплатило лише 90 тис. грн.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, з метою захисту інтересів територіальної громади та стягнення коштів, прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами про стягнення боргу та штрафних санкцій.

Під час судового розгляду позову відповідачем до місцевого бюджету необхідну суму коштів пайової участі сплачено добровільно. Окрім цього, рішенням господарського суду Хмельницької області підприємство зобов’язано сплатити 25 тис. грн. штрафних санкцій, нарахованих у зв’язку із простроченням термінів виконання зобов’язання.

До теми: Забудовник елітного житла в Хмельницькому сплатить штраф у сумі один мільйон гривень

Відтак, за втручання прокуратури місцевий бюджет поповнився на чверть мільйона гривень.

пай бюджет прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі