Що збираються робити зі збоченцями в Україні

Нашу країну в боротьбі з педофілією закликають йти за прикладом Польщі.

А там з кривдниками дітей не церемоняться, пише сайт Вести, посилаючись на одного з керівників Національної поліції країни В'ячеслава Аброськіна.

Нагадаємо, що В Україні зґвалтували 10-річну щедрувальницю. ФОТО

Ніякої анонімності таким злочинцям там не передбачена. Вся інформація (ПІБ, адреса, контактні дані) про гвалтівників і збоченців в цій країні розміщена в загальному доступі в інтернеті. З цією базою даних активно працюють директори закладів для дітей.

Такий самий реєстр педофілів і збоченців пропонують зробити і в нашій країні.

Розмови про це йдуть вже з минулого тижня. Заступник голови поліції навіть заголовну фотографію на своїй сторінці в Facebook, де він стоїть з дитиною (можливо зі своїм сином) підписав словами міністра юстиції Польщі, який говорить про те, що право на захист дітей вище анонімності злочинця-педофіла. Зараз, на думку правоохоронця, закони щодо осіб, насилує і развращающих неповнолітніх досить гуманні.

«Ці збоченці знищують наше майбутнє. Актуально внесення змін щодо посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх і впровадження відкритого реєстру педофілів. Буду це повторювати і закликати законодавців до тих пір, поки цього не станеться. Тільки так захистимо від покидьків наших дітей», - цитують пост заступника голови Нацполіціі в соцмережах українські ЗМІ.

Раніше Аброськін висловлював думку про те, що ставлення поліції до осіб зберігають і перевозять незаконну зброю і боєприпаси також через чур м'яке.

А минулого тижня нардеп Олег Ляшко, під впливом інформації від все того ж Аброськіна, пропонував законодавчу ініціативу з питання хімічну кастрацію педофілів.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі