У МОЗ роз'яснили, як буде працювати електронна система охорони здоров'я

Зараз система працює в тестовому режимі.

Як повідомили в прес-службі МОЗ, заклади первинної медичної допомоги повинні вибрати медичну інформаційну систему (МІС) і підключитися до електронної системи охорони здоров'я. На поточний день в системі зареєструвалися 702 установи.

Під час укладення декларації пацієнтів з лікарями медики будуть реєструвати пацієнтів в системі. Національна служба здоров'я України зможе оплачувати установі, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

Надалі електронна система дасть можливість пацієнтам швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям - правильно ставити діагноз з урахуванням повної картини здоров'я пацієнта.

Система замінить паперові медичні картки та довідки, лікарі будуть виписувати електронні рецепти, які неможливо підробити.

В Україні система складатиметься з центрального компонента, що відповідає за централізоване зберігання і обробку інформації, а також медичних інформаційних систем (МІС).

Крім того, лікарні зможуть вибирати будь-яку медичну інформаційну систему серед тих, які пройшли перевірку і підключилися до центрального компоненту електронної системи. Комерційні МІС гарантовано надають базовий пакет електронних сервісів.

електронна система охорони здоров'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі