
12:48, 25 січня 2018 р.
На Хмельниччині поліцейські за добу спіймали грабіжника, який напав на жінку
Зловмисник ввечері напав на потерпілу, яка поверталася з роботи, і відібрав у неї гроші та золоті сережки. Вже наступного дня оперативники вирахували зловмисника, прикраси у нього вилучили, а от гроші він встиг витратити на спиртне.
Подія сталася в селі Вовча Гора Хмельницького району 23 січня близько 18.00 години. Потерпіла якраз після роботи поверталася з сусіднього Чорного Острова. На містку її наздогнав незнайомий молодик, схопив за шию і повалив на землю. Жінка віддала йому усе цінне, що мала з собою, — 50 гривень та золоті сережки. Тільки після цього грабіжник відпустив потерпілу.

Жінка повернулась в Чорний Острів та одразу викликала поліцію. Незважаючи на те, що інформації було небагато, оперативники вже наступного дня вирахували зловмисника. Ним виявився 22-річний молодик із сусіднього села. Раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку з проникненням. Сережки у нього вилучили, а от гроші грабіжник уже встиг витратити на спиртне.
Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
23 квітня
Проєкти, які змінюють Хмельниччину та Тернопільщину
Новини компаній
15:00
23 квітня
Хмельницька громада провела в останню путь двох захисників - Дмитра Крикливого та Руслана Лучака
Некролог
08:51
23 квітня
22:58
22 квітня
22:47
22 квітня
Вибір запірної арматури для систем опалення та водопостачання
Новини компаній
15:00
22 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
14:11, 21 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня