
09:34, 1 лютого 2018 р.
У Хмельницькому відбулися зміни в порядку відшкодування коштів за перевезення пільговиків

На сесії міської ради було внесено зміни у Порядок відшкодування перевізниками коштів за перевезення пільгових категорій населення.
Право безкоштовного проїзду отримали члени сімей загиблих учасників АТО: члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; вдови (вдівці) військовослужбовців, її (його) діти; члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) чи пропали безвісти під час проходження військової служби.
Важливим є те, що встановлено відповідальність перевізників за необґрунтовано відмову громадянам у безкоштовному проїзді. У разі 5-ти порушень у перевезеннях пільговиків протягом місяця, відшкодування перевізник за цей місяць може не отримати.
До теми: Симчишин: «Вже скоро зможемо слідкувати за рухом маршруток по GPS»
Також запущено механізм стимулювання роботи у Хмельницькому автобусів великої місткості. Їм буде відшкодовуватися 40% від запланованої в бюджеті суми. Крім того, у разі запровадження перевізником в автобусах електронного квитка (наявність валідаторів, які будуть фіксувати проїзд усіх пільговиків) відшкодування буде проводитися в повному обсязі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
23 квітня
Проєкти, які змінюють Хмельниччину та Тернопільщину
Новини компаній
15:00
23 квітня
Хмельницька громада провела в останню путь двох захисників - Дмитра Крикливого та Руслана Лучака
Некролог
08:51
23 квітня
22:58
22 квітня
22:47
22 квітня
Вибір запірної арматури для систем опалення та водопостачання
Новини компаній
15:00
22 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:56, 19 квітня
14:11, 21 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня
10:56, 19 квітня