• Головна
  • Завдяки Різдвяному ярмарку в Хмельницькому зібрали 11 тисяч гривень на благодійність
09:06, 2 лютого 2018 р.

Завдяки Різдвяному ярмарку в Хмельницькому зібрали 11 тисяч гривень на благодійність

Завдяки Різдвяному ярмарку в Хмельницькому зібрали 11 тисяч гривень на благодійність

Кошти були зібрані на благодійному марафоні, що тривав з 19 грудня по 19 січня.

Між будиночками щодня стояла скриня збору коштів. Також можна було долучитися до спільного благодійного проекту через купівлю святкових тематичних листівок та марок. В одному з будиночків люди купували вітальні листівку та марки і мали змогу одразу ж відправити її адресату або залишити у якості сувеніра. Кошти, виручені за листівки та марки, теж йшли до загальної скрині, вартість продукції встановлював сам покупець. Також у кінотеатрі ім. Т. Шевченка діяв пункт збору речей та подарунків для дітей з сиротинців.

«Головне, чому ми започаткували благодійний марафон на Різдвяному ярмарку – це стимулювання у суспільстві відчуття соціальної відповідальності. Адже різдвяні свята – особливий час, коли одні мають допомагати іншим. Ми дякуємо усім, хто долучився до благодійного марафону і зробив свій, нехай невеликий, внесок у спільну добру справу», – зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук.

Сьогодні у присутності журналістів та з допомогою волонтерів було розпломбовано скриню та перераховано кошти. Загалом у скрині зібрано 11 486 грн 80 копійок. Начальник управління охорони здоров’я Борис Ткач зазначив, що на ці кошти будуть придбані пульсоксиметри для Хмельницької міської дитячої лікарні. Це апаратура для визначення насиченості крові киснем й безпосередньо пов’язана з діагностикою роботи дихального апарату діток. Було складено акт прийому-передачі коштів. Як тільки пульсоксиметри будуть придбані, в управлінні охорони здоров’я обов’язково відзвітують.

Речі та солодкі подарунки працівники управління праці та соціального захисту населення передадуть у Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя», Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок», у спеціалізований будинок дитини «Берізка» та у будинки сімейного типу.

Впродовж місяця діяла гостина Святого Миколая і близько 4 тисяч дітей отримали подарунки саме у гостині. Загалом у період свят близько 6 тисяч дітей отримали солодкі подарунки.Сприяли активності хмельничан і широка культурна програма ярмарку, майже щодня на сцені відбувалися різні концерти, ігри, конкурси, майстер-класи тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійність #Хмельницький #ярмарок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...