• Головна
 • У Хмельницькому відбудеться старт всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»
09:58, 6 лютого 2018 р.

У Хмельницькому відбудеться старт всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»

9 лютого о 10:00 у Хмельницькому на базі Хмельницької гуманітарної академії відбудеться старт тренінгів від спортивного руху Олександра Педана JuniorZ.

Проект націлений на теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, учнів та їхніх батьків із 33 варіативними модулями з предмета «Фізична культура».

«Ми з командою професіоналів хочемо замінити старомодні уроки фізкультури на сучасні, адаптовані для дітей покоління Z. І я вирішив розпочати з мого рідного Хмельницького. Разом із Міністерством освіти й науки України та Хмельницьким департаментом освіти ми запрошуємо на семінар усі школи Хмельницького і області, усіх директорів, вчителів та батьків-активістів. Наш рух пропагує інші підходи до занять, бо часи змінюються й діти хочуть нові види спорту. Ми прагнемо, щоб дитина будь-якої статі, рівня підготовленості та стану здоров’я отримувала задоволення від занять, а не шукала медичну довідку та відсиджувалася на лаві. Нове покоління більше цікавлять гаджети ніж спорт, а повинно і МОЖЕ бути навпаки. JuniorZ завпровадження нових, актуальних для поколінняZ видів спорту, які будуть доступні дітям і вчителям», – розповів телеведучий та лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

У Хмельницькому відбудеться старт всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ», фото-1

В рамках зустрічі будуть розглянуті шляхи впровадження та популяризації новітнього підходу до уроків фізкультури. Згідно із новою навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки на 2017-2018 рр. з предмета «фізична культура», додано 33 варіативні модулі з нових видів спорту. Вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати окрім традиційних видів спорту, ще й нові: петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол.

У Хмельницькому відбудеться старт всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ», фото-2

Семінар проходить за підтримки міського голови Симчишина Олександра Сергійовича та Міністерства освіти та науки України.

В рамках семінару відбудеться презентація варіативних спортивних модулів: чирлідингу, петанку, самбо, флорболу, фризбі, бадмінтону, хортингу від національних федерацій.

Cемінар JuniorZ буде цікавимдля різних категорій людей:

 • директори шкіл;
 • вчителі фізкультури та позакласного виховання;
 • батьки-активісти.

Урочисту церемонію відкриє міський голова Симчишин Олександр Сергійович та лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан. Семінар поділяється на дві частини: теоретичну та практичну. Кожна частина проводиться за участі професійних інструкторів та представників спортивних федерацій. У вчителів буде можливість дізнатися про специфіку кожного спорту для уроків фізкультури, поспілкуватися із представниками федерацій та отримати методичні поради щодо проведення занять із петанку, фризбі, флорболу, хортингу, самбо, бадмінтону, чирлідингу.

Батькам презентують нові види спорту, розкажуть про особливості та користь кожного. Запрошені спортсмени федерацій проведуть майстер-класи та обговорять шляхи впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури.

Запрошені гості:

 • Олександр Симчишин, міський голова
 • Галина Коломоєць, науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти МОН України
 • Андрій Боляк, президент Федерації чирлідингу та чирспорту України
 • Вадим Рогач, президент Національної Федерації самбо України
 • Юрий Чебан, представник Української Федерації летючих дисків, досвідчений організатор спортивних турнірів та презентацій для школярів
 • Анатолій Ребрина, президент Хмельницької обласної Федерації хортингу
 • Ольга Кошельникова, член правління Київського флорбольного клубу, гравець національної збірної з флорболу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #старт #всеукраїнського # спортивного #руху #Олександра #Педана # «JuniorZ»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...