#Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ

#Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, Бойко Роман

Соціальні мережі відповіли на заклик скрутити температуру у газових котлах.

Нагадаємо, що «Газпром» знизив на 20 відсотків тиск у газопроводах на своєму боці, через це Україна суттєво відчула нестачу газу. У зв’язку зі скрутним становищем 2 березня можновладці та Нафтогаз закликав усіх українців приєднатися до акції #Прикрути та зменшити температуру в своїх домівках хоча б на 1 або 2 градуси.

Нагадаємо: Корнійчук просить мешканців Хмельниччини скрутити температуру в газових котлах

Реакція інтернет-користувачів не змусила на себе довго чекати, соціальні мережі одразу зарясніли фотожабами. Сайт 0382.ua пропонує переглянути найкращі з них:

#Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-1 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-2 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-3 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-4 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-5 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-6 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-7 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-8 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-9 #Прикрути: інтернет-спільнота відреагувала на прохання зменшити споживання газу. НАЙКРАЩЕ, фото-10

Фото: з Facebook.

прикрути акція Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі